Nimeni nu-i perfect

# Nimeni nu-i perfect # Ruleaza: In fiecare Vineri, Vineri, 16:00

Sondaj

Credeti ca sezonul 3 v-a fi mai frumos decat sezonul 1 si 2?

80% 80% [ 12 ]
20% 20% [ 3 ]

Total voturi : 15

Ianuarie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top postatori
Admin (212)

Eugen (206)

L. Daniel (198)

marrya_stelista (110)

vktt2 (103)

Anonim (103)

Adi Lepadatu (93)

Sandro (88)

dragosh (81)

florinboss (81)

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Intrebari adresate actritei Andreea Sofron

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 5]

1 Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Mar Mai 05, 2009 5:43 pm

Admin

Admin
Admin
Cate episoade v-a avea acest sezon?

Vezi profilul utilizatorului http://nimeni-nu-i-perfect.forumz.ro

2 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Mar Mai 05, 2009 5:54 pm

Admin

Admin
Admin
Robert va aparea in sezonul 3?Daca da ,in jurul carui episod v-a aparea?

3 Andreea Sofron la data de Mar Mai 05, 2009 5:58 pm

Asta a fost usoara! 60

Vezi profilul utilizatorului

4 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Mar Mai 05, 2009 6:00 pm

Admin

Admin
Admin
Multumesc pentru raspuns!

5 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Mar Mai 05, 2009 6:44 pm

Admin

Admin
Admin
Nu ati putea ca sa imi raspundeti si la aceasta intrebare?
Robert va aparea in sezonul 3?Daca da ,in jurul carui episod v-a aparea?

6 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Mier Mai 06, 2009 7:41 pm

Very Happy dar maria shii tocilarii vor aparea in sezonul 3 ?

7 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Vin Mai 08, 2009 3:53 pm

Itzi multzumesc din suflet k eshti alaturi de noi... dak vrei zile shi la ceilalti "colegi de platou" sa fie alaturi de noi

8 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Vin Mai 08, 2009 3:54 pm

shi sa ni se alature pe forum Very Happy:D:D

9 Andreea Sofron la data de Vin Mai 08, 2009 5:23 pm

Hello, dragilor.Ma bucur sa fim din nou impreuna. Din pacate, nici tocilarii si nici Maria nu mai sunt cu noi in sezonul al treilea, insa eu ma bucur ca nu i-ati uitat. Cat despre colegii mei de platou, nu stiu exact la care te referi. Din cate stiu, cei tineri intra in legatura cu voi, iar despre noi, astia mai ...adulti, ca sa nu zic altfel, trebuie sa stiti ca de cele mai multe ori avem foarte multe treburi si responsabilitati care ne impiedica sa ne petrecem timpul pe net, oricat de multa placere ne -ar face sa stam de vorba cu voi. Oricum , eu o sa le comunic dorinta voastra.

10 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Vin Mai 08, 2009 5:32 pm

itzi multzumesc... succes..:d

11 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Lun Mai 11, 2009 7:38 pm

Frumos filmul Carol I Very Happy am fost la premiera Very Happy ^^ ...10Xup ....va urez succes in urmatoarele roluri doamna Andreea Very Happy si le urez accelasi lucru si colegilor dumneavoastra ^^

12 Andreea Sofron la data de Mar Mai 12, 2009 8:45 am

Multumesc. Imi pare bine ca ai fost acolo, imi pare rau ca nu te-ai apropiat ca sa ne cunoastem personal. Cand vei avea ocazia, te astept si la teatrul Nottara, sa ma vezi si pe scena .

13 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Sam Mai 16, 2009 10:41 am

in prezenta actorilor cu renume ...ma cam pierd in vorbe(emotiile :S)...foarte curand o sa va fac o vizita la teatrul Nottara..cu respect A.Claudiu Razz

14 Re: Intrebari adresate actritei Andreea Sofron la data de Dum Mai 17, 2009 8:05 am

Va distrati la filmari?

15 Andreea Sofron la data de Dum Mai 17, 2009 7:27 pm

Ne distram, bineinteles. Altfel nu am mai face comedie. Dar ne distram constructiv, noi astia mai varstnici. Ne distram de obicei repetand secventele, reinventand dialogurile ca sa fie cat mai funny, gasind situatii comice care sa dubleze textul, sau in timpul filmarii, la ACELE secvente care par sa nu se lase neam filmate.

16 RE la data de Mar Mai 19, 2009 3:50 pm

foarte tareee foarte multi dintre noi ar vrea sa joace dar nu se poate Sad(

17 am si eu o propunere.... la data de Vin Mai 22, 2009 4:24 pm

am si eu o propunere....sa se faca mai multe episoade pe zi....cel putin 2 adica o ora sa fie in total...ca din cele 30 min in care e nimeni nu-i perfect 10 min e publicitate...daca poti,poti sa vorbesti cu cineva despre asta???plss

18 RE la data de Vin Mai 22, 2009 4:25 pm

DAAAAAA m-am mai gandit si eu la asta

19 inca o intrebare la data de Vin Mai 22, 2009 7:27 pm

Nu stiti mai intra Andreea Sofron pe forum???dak nu sa nu mai dam mesaje aiurea....

20 RE la data de Vin Mai 22, 2009 7:30 pm

Smile) buna intrbare...nush...cred ca nu...

21 Re la data de Vin Mai 22, 2009 7:32 pm

eu vad ca nu a mai dat vre-un mesaj de mult....deci....

22 RE la data de Vin Mai 22, 2009 7:35 pm

da deci ca toti cei din serial care siau fakt cont eu nu cred ca se deranjeaza ei sa intre pe forum sa raspunda la toate intrebariile doar daca tin mult la fani deci...

23 poi... la data de Vin Mai 22, 2009 7:37 pm

poi yo nu sunt de aceasi parere....doar ca punete si tu in loul lor...sa te duci la repetiti...sa iti mi vezi si de viata...si sa mai si intri pe forum sa raspunzi la x intrebari....nu cred ca putem niciunul din noi...

24 RE la data de Vin Mai 22, 2009 7:39 pm

pai da,asta e si faza ca nu se deranjeaza ei sa faca asta cand pot sa faca altceva!!!!!

25 mmda... la data de Vin Mai 22, 2009 7:41 pm

mda...dar asta nu inseamna k nu tin la fani....eu chiar acum 10 min am vorbit pe mess cu bobo....imi dai si ID tau anonim plss....

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 5]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum